Targi i zloty
F60b101c8b9597b8e4f1ff5c25b81589
 
Na spotkaniu wigilijnym Camperteam w Kaputach
Kaputy pod Warszawą, 2010-12-18

W sobotę 18 grudnia 2010 roku, tuż przed pierwszą gwiazdką, spotkali się miłośnicy wędrówek i przygody, aby przełamać się opłatkiem, kolędować, smakować wigilijne potrawy, ale i wspominać wyprawy, zloty, spotkania w małym lub większym gronie i umawiać się na rok przyszły.

Do malowniczego dworku w Kaputach pod Warszawą zjechało około 100 osób - dwukrotnie więcej niż rok temu. Przybyli z całego kraju kamperami i osobówkami, aby w towarzystwie profesjonalnego św. Mikołaja (również kolegi z CamperTeamu) poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia. Nie zabrakło oczywiście przedstawiciela redakcji “PC”.
Obyczaj nakazuje, aby przełamawszy się opłatkiem, najstarszy z uczestników z najmłodszym przekazali głos gospodarzowi, który złożywszy życzenia obecnym, zaprosił do kolacji wigilijnej złożonej z tradycyjnych potraw.
Część wieczoru spędzono przy ognisku, grzejąc się jego ciepłem i dogrzewając grzanym winem z korzeniami.
Organizatorzy, a wśród nich niżej podpisany, zastanawiają się już dziś nad spotkaniem przyszłorocznym. Czy znajdzie się odpowiednio duża sala? Wszak rodzina rośnie.

Tadeusz Sakowski


Zobacz relacje z targów :

Wigilia CT Wigilia CT
 
 
Wyszukaj w portalu
 
Bieżący numer
Carav_48
4(48)2012
Archiwum
 
 
Prezentacja
Hobby Wohnwagenwerk
Hobby Wohnwagenwerk
Prezentacja
Camping "Klif"
Camping "Klif"
 
 
Newsletter