W Białymstoku w weekend 22-23 lipca odbędzie się duże wydarzenie muzyczne – Pozytywne Wibracje Festival, podczas którego wystąpią polskie i zagraniczne gwiazdy świata muzyki.
Ta energetyczna i przebojowa impreza odbędzie się na terenie barokowego założenia Pałacu Branickich w Białymstoku, przy ulicy Kilińskiego 1. Już w piątek od godz. 19:00 będzie można usłyszeć zespół Muariolanza – przedstawiciela muzyki ambient-jazz, łączącej ambientowe przestrzenie z jazzową improwizacją. W ich kawałkach znaleźć też można elementy etno, rocka, reggae, funku i dużo transowego brzmienia. Po nich wystąpi James Taylor Quartet i dalej De Phazz oraz Raphael Saadiq to amerykańska gwiazda soul i r&b, wokalista, kompozytor i producent współpracujący ze światowej sławy artystami takimi jak: The Roots, Whitney Houston, Snoop Dogg, Joss Stone, Jay – Z, D'Angelo, TLC, Mary J. Blige.
W niedzielę uczestnicy festiwalu usłyszą z kolei: Marcina Nowakowskiego, Pilichowski Band, Count Basic, a także od godz. 22:30 – Seal'a!Bilety można nabyć w cenie od 45 do 300 zł.
Więcej informacji na: http://www.pozytywnewibracjefestival.pl/