Krótkie wyprawy morskie w letnim sezonie dla caravaningowych rodzin organizuje TT-Line. Armator proponuje ciekawe oferty dla podróżujących kamperami rodzin. Od czerwca do sierpnia piraci opanowywują promy! Na pokładach promów, NILS HOLGERSSON wypływającego z Travemuende (Szwecja) i TOM SAWYER wypływającego z Rostoku, dzieci i ich opiekunowie przeżyją prawdziwą piracką przygodę. Animatorzy TT-Line dbają o emocjonujący program podczas rejsu. Są więc pojedynki na baloniki, chrzest morski, poszukiwanie skarbu i zdobywanie patentu pirata. Oprócz tego mamy do dyspozycji kino, basen chiński, programy i posiłki specjalnie przygotowane dla najmłodszych (każde dziecko dodatkowo otrzymuje lody).

Taką wyprawę rodzinną na „Święto piratów” można zarezerwować w bieżącym sezonie już od 55 euro. Dzieci od 6 do 12 lat płacą tylko 12 euro za rejs, a pociechy do lat 6 płyną bezpłatnie. Inne udogodnienia dla rodzin to bezpłatne posiłki dla dzieci do lat 6 podróżujących z dwiema dorosłymi osobami. Ponadto, jeśli przy zakupie biletu zarezerwujemy z wyprzedzeniem bufet kapitański, wówczas otrzymujemy 15 proc. rabatu na posiłki.
Więcej informacji na temat połączeń i cen:www.promy.pl; www.ttline.pl
W następnym numerze o przewozie przyczep na promach.
Dorota Nowak
Zobacz także:
Każdy z nas chciałby zabezpieczyć swój samochód przed kradzieżą. Niestety, nie wszystkie alarmy spełniają nasze oczekiwania.
Może nawet okazać się, że system jest niewystarczająco skuteczny w przypadku kradzieży. Większość nowych samochodów wyposażono w magistralę Can-Bus, która uniemożliwia zamontowanie typowych...
Więcej ›
Po sukcesie Euromovera (wersja do przyczep jednoosiowych), producent Truma Geratetechnik GmbH & Co Niemcy wprowadza na rynek Euromover Tandem – wersję dla dużych, dwuosiowych przyczep kempingowych o wadze do 2250 kg, szerokości do 2,5 m i rozmiarze opon do 205 mm.
Dotychczasowy model Euromovera o wadze 32 kg przeznaczony był...
Więcej ›
Nadchodzi jesień, ale to nie koniec wyjazdów. Jednak wieczory i noce będą chłodniejsze. Przezorny caravaningowiec zadba więc o ogrzewanie.
Popularne są niewielkie piecyki zasilane gazem. Ciche, wydajne. Dobrej jakości urządzenia mogą pracować nawet kilkanaście lat bez żadnych napraw.
Zasada działania jest prosta. Do...
Więcej ›